Loading color scheme

Fólie

Pracujeme výhradne so špičkovými fóliami značiek SunTek, 3M, ORACAL, SOTT a Solar Screen, ktoré patria medzi špičku v tomto segmente.

Podľa účelu a Vašich predstáv Vám vieme pomôcť si vybrať tú správnu z nasledujúcich možností.

Odrážajú až 90% slnečnej energie, čo zabraňuje prehrievaniu interiéru vozidla. Pohlcujú až 99% UV žiarenia, chránia tak posádku a interiér. Dodávajú nový imidž vášmu autu, znižujú pohľad do vozidla, vytvárajú pocit súkromia a bezpečia. Pri rozbití sklo zostáva na fólii, čím sa znižuje nebezpečenstvo úrazu. Zabraňujú vniknutiu do auta.

Naša spoločnosť zabezpečuje inštaláciu autofólií bez demontáži skiel. Doba inštalácie je od 3 do 5 hodín v závislosti od typu auta. Pracujeme výhradne s fóliami SunTek a to radami STD PRO, HP PRO, HPX, HP, CXP EXPLOSION, INFINITY. Na fólie poskytujeme záruku od 2 do 10 rokov a máte možnosť výberu zo 6 odtieňov zatemnenia. Všetky fólie sú homologizované a po inštalácii obdržíte kartičku osvedčenia o inštalácii s typom vozidla a VIN číslom. Na každom skle sú nalepené homologizačné štítky a osvedčenie platí pre celú Európsku úniu. Po inštalácii fólie sa nesmú minimálne 3-5 dní spúšťať okná z dôvodu úplneho vyschnutia aplikačnej kvapaliny a vytvrdnutia lepidla fólie.

EXTERIÉROVÉ

Inštalujú sa na vonkajšiu stranu okien, preto majú najlepší odraz tepla do vonkajšieho prostredia. Vďaka svojmu zrkadlovému efektu spôsobenému mikrovrstvami kovových častíc znemožňujú pohľad do miestnosti. Majú najväčšiu účinnosť odrazu slnečného žiarenia, pôsobia proti prehrievaniu interiéru a ako ochrana proti UV a IR žiareniu.

INTERIÉROVÉ

Inštalujú sa na vnútornú stranu okien. Majú podobné vlastnosti ako exteriérové fólie, ale s obmedzením inštalácie v závislosti na prostredí, rozmeroch, materiálu rámu a upevnení okien. Pri nedodržaní všetkých faktorov môže dôjsť k prasknutiu skla. Výhodou je tzv. skleníkový efekt, lebo teplo sa od fólie nalepenej na skle odráža späť do miestnosti, kde znovu ohrieva vzduch.

Zabraňujú prieniku nežiaducich osôb, preto spĺňajú IKATEST certifikát o bezpečnosti (P1Ač02/220 norma ČSN EN356) uznávaný poisťovňami pri uzatváraní poistných zmlúv, ktoré vyžadujú zabezpečenie objektu. Fólia je číra, zložená z dvoch alebo viacerých vrstiev (viac vrstiev= väčšia odolnosť) proti prerazeniu a vysypaniu sa sklenenej výplne.

Pre viac informácií pozrite Car wrap a Carshield.

Sú vinylové fólie, ktoré spĺňajú všetky retroreflexné fluorescenčné a fotoluminiscenčné požiadavky na vysokú viditeľnosť. Využívajú sa na označenie vozidiel. 

Vylepšujú vzhľad vášho auta, dajú sa použiť na celé auto v rôznych tvaroch a farebných odtieňoch. Dajte voľnosť vašej fantázii a my vám ju zhodnotíme.

Používajú sa tam, kde sa má zabrániť náhodnému rozbitiu skla, prípadne úrazom a zraneniam osôb črepinami skla (škôlky, školy, výrobné priestory, nákupné strediská, kancelárie...). Lepia sa z vnútornej strany, sú číre s rôznymi odtieňmi priepustnosti.

Sú to nepriehľadné fólie mliečneho mustrovitého charakteru, ktoré prepúšťajú denné svetlo, ale eliminujú pohľad dovnútra. Vytvárajú dojem pieskovaného skla, inštalujú sa z vnútornej strany. Používajú sa všade tam, kde sa chce zabrániť prieniku zvedavých očí alebo elegantne upozorniť na sklenenú výplň (nemocnice, toalety, prepážky, vchodové dvere...).

Karbónová a wrapová fólia od výrobcu 3M sa používa na interiér a exteriér vozidla. Pôsobí profesionálne, skoro ako karbón a aj na dotyk cítite štruktúru karbónových vlákien. 

so špičkovými fóliami